Як правильно вибрати кухню

Приступаючи до ремонту і плануванню, багато хто замислюється над тим, як правильно купити кухню. Як створити атмосферу тепла і затишку так, щоб жоден предмет не вибивався із загальної концепції, як зробити порівняно невелике приміщення зручним і функціональним? Starting to repair and plan, many people think about how to properly buy a kitchen. How to create an atmosphere of warmth and coziness so that no one thing gets out of the general concept, how to make a relatively small room comfortable and functional?

Приступаючи до ремонту і плануванню, багато хто замислюється над тим, як правильно купити кухню. Як створити атмосферу тепла і затишку так, щоб жоден предмет не вибивався із загальної концепції, як зробити порівняно невелике приміщення зручним і функціональним? До того ж, не всі починають ремонт кухні з нуля. Як правило, у кожного за час життя накопичується багаж старих меблів, техніки, посуду. В ідеалі, ви можете спробувати вписати всі старі речі в новий інтер’єр або просто позбавиться від мотлоху.

Фахівці в області дизайну, звичайно ж, знають все про те, як вибрати кухню. Вони радять купувати все необхідне в одному місці. Це може бути спеціалізований меблевий салон, де, крім кухонних гарнітурів, представлені освітлювальні прилади, текстиль, домашній декор, посуд, аксесуари та інше. До того ж, з часом, ви зможете там же докупити полки в одному стилі, шафки, стільці та інше.

Приступати до будь-якої справи потрібно відповідально, а вибрати правильно кухню – дуже непросте заняття. Сучасні виробники намагаються зробити кожен меблевий гарнітур максимально красивим, мультифункційним і зручним. Однак, при проектуванні, вони виробляють меблі комфортну «для всіх», не враховуючи індивідуальних потреб конкретної сім’ї і особливостей приміщення. Тому приступаючи до вибору кухні, потрібно, в першу чергу, з’ясувати найважливіші і визначальні чинники саме для вас.

При виборі кухні слід враховувати:

 • Кількість осіб проживають в квартирі або приватному будинку,
 • Розмір і особливості приміщення
 • Кількість процесів, які відбуваються щодня на вашій кухні (приготування їжі, прання, прибирання, перегляд телевізора, читання спеціальної літератури, сімейні бесіди, заняття з дітьми та інше)
 • Кількість осіб, які будуть приймати їжу одночасно
 • Кольорову гаму приміщення і стилістику
 • Розміри, розташування, форму і бажану висоту робочої поверхні
 • Кількість побутових приладів
 • Штучне освітлення і кількість освітлювальних приладів на кухні
 • Кількість речей для постійного зберігання на кухні (сухі сипучі продукти, консерви, посуд, кухонні гаджети, рушники, засоби для чищення та інше)
 • Наявність домашніх вихованців і окремого місця для годування
 • Розташування основних складових робочого процесу на кухні: холодильник, мийка, плита, обробний стіл
 • Розташування труб, систем вентиляції, стояків, водопроводу, розеток, вікон, дверей, каналізаційного стоку

Це основні фактори, які слід враховувати при виборі кухні. Такий підхід до справи – це практично 100% гарантія успіху, адже він грунтується на всіх вимогах до цього приміщення, побажаннях і ваших особистих уподобаннях.

 

Оставить заявку

Введите ваши контактные данные для обратной связи  мы не будем Вам перезванивать а напишем в мессенджере интересующую Вас информацию

  ×
  ×
  Не введен контактный телефон

  без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

  ×