Наше виробництво

Виробництво компанії ANOVA – це 18 років досвіду в створенні кухонь. Високотехнологічне європейське обладнання та кваліфікований персонал – наша головна перевага. Виробництво налагоджене з урахуванням створення кухонних меблів будь-якої складності в оптимальні для замовника терміни.

Ми врахували світовий досвід у виробництві кухонних меблів, бездоганно налагодивши всі процеси. Всі матеріали, сертифіковані на предмет екобезпеки. Наші партнери – кращі світові бренди, які гідно зарекомендували себе на ринку.

Використана нами технологія виробництва повного циклу гарантує наскрізний контроль якості. Так роблять кухонні меблі на європейських меблевих фабриках. Повний цикл дозволяє контролювати вироби після кожного технологічного процесу, досягаючи ретельної детальної обробки і якості найвищого рівня. Подивитися готові кухні Anova, можна Тут

Кваліфіковані дизайнери, використовуючи новітні програми, розробляють моделі кухонь з урахуванням тенденцій світового дизайну, ергономіки та раціональності комплектів меблів для кухні.

Усім своїм клієнтам ми йдемо назустріч, виконуючи з розумінням всі побажання будь-якої складності.

Фото виробництво кухонь ANOVA

×
Не введен контактный телефон

без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

×