Про компанію

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ АНОВА ПОЧАЛАСЯ З ЦІКАВОГО ВИПАДКУ

У недалекому 2006 році погляди на інтер’єр кількох молодих дизайнерів зійшлися і виникла Дизайн-студія ap-arc.com. Молодість і свіжість ідей хлопців дуже імпонувала клієнтам. Несподівані дизайнерські рішення робили простір живим і незабутнім. Секретом успіху було те, що в основу кожного проекту вкладалися рішення, запозичені у природи. Природність – це те, що підсвідомо обирає кожен з нас.

Однак все частіше і частіше на шляху втілення задуманого проекту в реальність, дизайнери почали стикатися з труднощами заповнення простору меблями. Вони намагалися працювати з багатьма: будь то відомі гіганти, або нікому не відомі фірми, але жодна меблева компанія не могла технічно грамотно і якісно розкрити красу природних матеріалів в меблях. Існуючі компанії не охоче перебудовувалися на нові світові тенденції в дизайні меблів, оскільки це вимагало досить вагомих фінансових і людських ресурсів.

У 2013 році нарешті з’явилася можливість показати всю красу дерева, каменю, металу, скла в меблях, оскільки відбувається злиття Дизайн-студії ap-arc.com і фірми з 20-річним досвідом у виробництві меблів «Екселлент» з переорієнтацією останньої з виготовлення столярних виробів на серійне виробництво кухонь. Дизайни майбутніх меблів дизайн-студії ap-arc.com продумані до дрібниць. Навіть над назвою компанії міркували досить довго і оскільки основним джерелом натхнення була Природа, то хотілося щоб там була відчутна нотка краси природних багатств України, тому бренд Анова присвятили нашій гордості, найбагатшому на представників флори і фауни заповідника України – біосферному заповіднику «Асканія Нова».

Розроблені дизайни кухонь були зустрінуті дуже позитивно на ринку кухонних меблів українських виробників і в уяві покупців про можливості використання незвичайних природних матеріалів і внутрішнього простору кухонь. Однак дизайнери не зупинилися на досягнутому і відповідно до світових ідей в дизайні щорічно радують покупців незвичайними видами матеріалів і фасадів.

 

 

×
Не введен контактный телефон

без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

×