Solid Leather and stone

Design by ANOVA team

Спецпропозиція в ТЦ «Аракс». м.Київ, Кільцева дорога 110

Кухня: Solid
Розмір: 3 м/п
Фасад: Шпон «Ялинка» на пеналах
Корпус: Фанера тонована + ДСП
Фурнітура: BLUM, разсувна система HAWA
Наповнення: відкриті полиці з фанери, висувні ящики
Стільница: кварцовий камінь
Острів: є 2,5 м/п
Фасади: Керамограніт в алюмінієвій рамці
Вартість острова: 185 900 грн – 130 130 грн
Вартість стільниці на острові: 67 700 грн
Вартість кухні: 408 980 грн – 30% = 286 286 грн
Вартість стільниці на кухні: 37 500 грн

Відстрочка вивезення 3 місяці
Контактний телефон: 073 41 44 166 Юлія

Прес реліз:

Навесні 2016 року компанія ANOVA презентувала нову розробку преміум-класу – кухню Solid. Потрібно відзначити, що концепція, згідно з якою створена ця модель, враховує всі актуальні на сьогодні європейські тренди, а для українського ринку це і зовсім новаторська розробка! Чим вона так примітна, запитаєте ви?

По-перше, це поєднання мармуру, сталі та екошкіри: контраст фактур робить конструкцію неймовірно ефектним, а застосування в обробці екошкіри і зовсім ламає стереотипи про те, з чого повинна бути зроблені меблі для кухні. Конструкція з нержавіючої сталі над кухонним островом дає можливість максимально задіяти навіть вертикальний простір, пристосувавши його під зберігання спецій, мірного посуду і іншого приладдя, які хочеться завжди мати під рукою при готуванні.

По-друге, в моделі Solid використана передова система відкривання з амортизацією Тip-on + bluemotion від Blum, яка з’явилася всього лише півроку тому. Вона дозволила створити абсолютно монолітні фасади з мінімальними зазорами і при цьому максимально зручним і безшумним рухом.

По-третє, тут реалізована новаторська для українців концепція стільниці, яка ховається за фасадами.

Це ідеальне рішення для тих, кому подобаються мінімалістичні, не перевантажені дрібними побутовими приладами робочі поверхні. При потребі дверцята закривають «творчий безлад», і тим самим дозволяють миттєво привести кухню в належний вигляд – наприклад, при появі на ній гостей

Ну і нарешті, виробник укомплектував кухню системою роздільників власного виробництва та авторськими дерев’яними ручками. Роздільники Inbox ANOVA зі вставками з гнутих перфорованої нержавіючої сталі виготовляються будь-якої форми і під розмір будь-якого ящика. Це дійсно європейський рівень виконання кухонних меблів, до того ж раз о восьмій дешевше, ніж аналогічні пропозиції від італійських майстрів!


Деякі конфігурації кухні Solid Leather and stoneКонфигурация кухни Solid – 1
Конфигурация кухни Solid – 1
Оставить заявку

Введите ваши контактные данные для обратной связи  мы не будем Вам перезванивать а напишем в мессенджере интересующую Вас информацию

  ×
  ×
  Не введен контактный телефон

  без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

  ×