Simple Lamellar Wood

Design by ANOVA team

Розробкою проекту займався дизайнер Руслан Ковальчук (ruslankovalchuk.com). Тандем талановитого дизайнера і досвідченого виробника виявився успішним.

Фасад кухні виконаний з натурального дерева. Однак ANOVA стала першим виробником, якому вдалося відтворити структуру пиляної деревини. Таким чином, українська кухня Simple витримана в рамках одного з найпотужніших європейських трендів останніх років.

Структура дерева – не єдине, що відрізняє цю кухню від інших подібних на ринку. Бренд ANOVA вперше в Україні створив власну лінійку недорогих роздільників для ящиків Inbox (аналог Orga-line від Blum) і виготовив корпус виключно з фанери.

Кухня Simple втілює простоту і елегантність натурального дерева. Верхні фасади предметів, що входять в комплект, суцільнозварні, що дозволяє домогтися ефекту цілісної конструкції. Дзеркальне скло покрито бронзовим напиленням, а фасади та стільниця виконані в єдиній композиції обробки торців з єдиним кутом.Оставить заявку

Введите ваши контактные данные для обратной связи  мы не будем Вам перезванивать а напишем в мессенджере интересующую Вас информацию

  ×
  ×
  Не введен контактный телефон

  без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

  ×