Moon

design by ANOVA team

Світовий дизайн ринку кухонь досить динамічний. Щороку з’являються тенденції, які впливають на появу нових моделей. В останні кілька десятиліть основним стимулом і об’єктивною причиною появи нововведень є функціоналізм. Це означає, що незручні елементи модифікуються або прибираються.

Основна відмінність кухні МУН – полягає в тому, що візуально це класична кухня з ручкою профілем, але сенс в тому що профіль вбудований в фасад. Таким чином, те місце, яке раніше було мертвою зоною зараз можна використовувати. Тепер споживачеві не потрібно вибирати – використовувати ручки (при всій безлічі їх недоліків у вигляді того, що фасади б’ються один об одного і блокують повне висування в кутових кухнях і т.д.) і використанні ручки профілю і блокування певного місця, яке вони займають. Також ми використовували специфічний колір фасаду. Крім того, що використовуємо товстий натуральний шпон, ніж змогли добитися ефекту рельєфності, так що відразу зрозуміло, що використовувався натуральний матеріал.

Що стосується верхньої частини, то тут ми розробили новий фасад, який став логічним продовженням або еволюцією, нашої минулої моделі – SIMPLE, тільки цього разу ми врахували заперечення скептиків, які стверджували, що занадто тонка рамка це непрактично і на склі буде видно відбитки. Зараз ми використовували дерево замість алюмінію, скло кріпиться на замок, а не на клей, також профіль має певний радіус, який повторює радіус на нижньому фасаді і таким чином ми отримуємо цілий, закінчений дизайн. Скло з дзеркальним напиленням, але сірого кольору.


Фото кухонь Moon що були виготовлені для наших клієнтівMOON with marble worktop
MOON with marble worktop
Moon by ANOVA in contemporary house
Moon by ANOVA in contemporary house design by ArtPartner

Деякі конфігурації кухні Moon(РУ) Конфигурация кухни Moon
(РУ) Конфигурация кухни Moon
×
Не введен контактный телефон

без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

×