Кухня «Provanza» – сучасна старина в інтер’єрі

27.10.2014

Кухня в стилі прованс підкорює своїм вишуканим французьким шармом і функціональністю. Створюючи кухню Provanza, компанія ANOVA керувалася головним завданням – передати всю чарівність французького стилю, враховуючи всі його особливості.

Осередок – душа кухні в стилі прованс. Ми додали максимум практичності в область навколо плити. Вбудована витяжка, захована за функціональними секціями, призначена для зберігання всіляких дрібниць. Сучасну побутову техніку ви зможете вбудовувати в робочі столи, а також підвісні полки і шафи.

 Краса натурального дерева підкреслена витонченої фрезою, додає виразності дерев’яним фасадам. Секції з відкритими полицями – ще одне правило стилю прованс, на яких Ви зможете розставити милі дрібнички або улюблену посуд.

 М’яка колірна гамма фасадів відтінків охри, піску підкреслять милий, по-домашньому теплий інтер’єр. А вибравши модель в білому кольорі, Ви створите відчуття елегантного, чистого обсягу в просторі.

Створюючи модель Provanza, нас надихнув дух французької провінції. І ми з радістю Вам подаруємо відчуття вічного літа і спеки півдня Франції, які втілені в кухні Provanza.

Оставить заявку

Введите ваши контактные данные для обратной связи
×
×
Не введен контактный телефон

без консультации менеджера по телефону невозможно определить даже ориентировочную стоимость кухни

×