Послідовність замовлення кухонного гарнітура

Приобретение кухонного гарнитура - серьезный выбор, к которому следует подготовиться заранее и очень основательно. Перед покупкой, нужно четко определиться с основными факторами, не забывая о мелочах.

Придбання кухонного гарнітура — серйозний вибір, до якого слід підготуватися заздалегідь і дуже грунтовно. Перед покупкою, потрібно чітко визначитися з основними факторами, не забуваючи про дрібниці. До того ж, кухня — кімната загального користування, а значить і рішення про замовлення того чи іншого кухонного гарнітура ви повинні приймати разом з сім’єю. Бажано прийти до спільного рішення будинку, щоб уникнути сварок і непримиренних розбіжностей в салоні або магазині.

Як правильно вибрати кухню на замовлення? Цей процес може бути легким і простим, якщо ви врахуєте 10 основних правил і обов’язкових критеріїв для вибору кухонного гарнітура.

  • Робимо точні виміри приміщення

Для цього знадобиться рулетка, лист паперу і олівець. З індивідуальними розмірами кухні вибір буде правильним і точним. Головне — запишіть всі необхідні відстані: висота стель, довжина стін, відстань до підвіконня, відстані між дверним і віконним прорізом і т.д.

  • Плануємо кухню

Визначтеся з розстановкою меблів (в одну лінію, кутом, п-образно або островом). Подумайте і прорахуйте кількість полиць, тумб, шаф та інших предметів меблів. Проведіть інвентаризацію наявної побутової техніки та кухонного обладнання. Що зі старої обстановки залишиться, а від чого ви плануєте позбутися на новій кухні

  • Робимо детальний дизайн-проект кухні на папері

Це заняття під силу не тільки професійним дизайнерам, але і вам. Для креслення підійде звичайний листок в клітку. У масштабі слід дотримуватися точність, наприклад 1м — 2 клітинки. Розмістіть на вашому кресленні всі побутові прилади, корпусні і м’які меблі, позначте плиту, мийку, холодильник, робочу поверхню і ін.

Якщо у вас дуже маленька кухня, постарайтеся задіяти кожен метр площі по-максимуму, не забуваючи про кути, поверхнях стін, нішах та інше. Заощадити простір допоможе і правильний вибір меблів, зверніть увагу на модульні системи та меблі-трансформер

  • Продумуємо інтер’єр, визначаємо стиль і палітру кухні

Одне з найскладніших рішень для багатьох сімейних пар — визначення стилю інтер’єру і колірного рішення. Жіноча стать прагне до затишку і красі, чоловічий до функціональності і простоті оформлення. Ідеальний варіант — компроміс, яким може
стати класичний або сучасний стиль в нейтральних пастельних тонах. Додати затишку і розставити акценти в приміщенні можна за допомогою декоративних елементів, текстилю, домашніх рослин, посуду.

  • Вивчаючи інтернет

Якщо у вас немає певних ідей або хочеться дізнатися про останні тенденції на ринку меблів — вирушайте на сайти салонів, інтернет-магазинів, фабрик і т.д. Крім нових і нових видів для кухні, ви завжди зможете дізнатися приблизну вартість гарнітурів на сьогоднішній день

  • Визначаємося з бюджетом на покупку кухні

Плануйте приблизну суму, яку ви можете витратити на покупку кухні перед відвідуванням меблевого салону. Так як вибір повинен бути серйозним і усвідомленим, це варто зробити заздалегідь, не потрапляючи під враження від асортименту або умовлянь консультантів. Знаючи приблизну вартість виробів з матеріалів,
які ви вибрали для своєї кухні, ви зможете прорахувати приблизну підсумкову вартість всіх меблів. Не забувайте, що на ціну впливає кількість полиць, механізми, якість фурнітури, малюнки на фасаді та інше

  • Їдемо по магазинам

Визначтеся з декількома салонами або магазинами, чий асортимент вам підходить найбільше, і обов’язково відвідайте їх перед покупкою. Зробіть, так звану, пробну покупку. Спілкуйтеся з консультантами, просіть поради по плануванню і вибору кухні на підставі вашого плану, запропонуйте скласти готовий проект на комп’ютері.

  • вибираємо наповнення

Продумайте кількість тумб і шаф, а потім вибирайте «начинку» і додаткові полиці. Обміркуйте і обговоріть з рідними необхідність кожної полиці, скриньки та іншого наповнення. Можливо, ви схиляєтеся до вбудованої побутової техніки на новій кухні і деякі шафи вам потрібні абсолютно порожніми. Дізнавайтеся ціну на всю «начинку», консультуйтеся про всі можливі варіанти наповнення.

  • Вибираємо побутову техніку

Як правило, в сучасних меблевих салонах, продаються не тільки кухонні гарнітури, але і побутова техніка, освітлювальні прилади, декор та інше. Здійснювати покупку в одному місці завжди вигідніше і простіше. По-перше, можна підібрати все необхідне в одному стилі і підібрати за кольором. По-друге, на таку велику покупку, як правило, продавці роблять знижку.

  • Збірка кухонного гарнітура

Купуючи кухонний гарнітур в магазині або салоні, будьте готові до того, що меблі привезуть в розібраному вигляді. Для простоти і зручності, консультанти пропонують замовити послугу складання меблів на дому, як правило, вона коштує чимало, близько 10% від загальної вартості. Окремо можна замовити монтаж і установку побутової техніки, сантехніки. Весь процес у професійних майстрів займає до 8 годин, тобто практично повний робочий день. Можна спробувати зібрати кухню і самостійно, але тільки за умови наявності певних навичок, інструменту та точної інструкції.

У деяких випадках, кухні привозять в зборі, але це стосується тільки елітних виробів з клеєного каркасом. Готова зібрана кухня зі звичайного магазину, як правило, викликає підозру. Це може говорити про покупку виставкового екземпляра і про проблеми в подальшій експлуатації.

Оставить заявку

Введите ваши контактные данные для обратной связи
×